1. قرارداد طرح مشاوره

2. قرارداد طرح استعدادیابی و انتخاب رشته

3. قرارداد کلاس هاي آمادگی تیزهوشان

4. قرارداد حوزه الکترونیک ماز

1. بند هاي قرارداد طرح مشاوره مجموعه آموزشی راهینو :

طرح مشاوره ی تخصصی راهینو به صورت چند ماهه می باشد. دلیل اینکه کمترین زمان برای این طرح ۳ ماهه در نظر گرفته شده است:

*اینکه برای پیشرفت دانش آموز و خروجی مطلوب در آزمون های آزمایشی به حداقل چند ماهه نیاز داریم، چرا که مسیر موفقیت هر فرد نیازمند شناخت کامل مشاور از عادت های مطالعاتی دانش آموز بوده تا متناسب با نقاط ضعف و قوت وی برنامه ریزی شخصی انجام شود.

*تلاش دانش آموز برای جلب رضایت مشاور، چرا که دانش آموزان زیادی در این سالها ادعا کرده اند که بسیار پرتلاشند و قادر به تحمل پستی و بلندی های مسیر هستند، اما وقتی پای عمل می رسد تلاش کافی را ندارد. بنابراین ضمن هزینه ای که بر دوش خانواده گذاشته میشود فرصت سرمایه گذاری مشاوران ما برای دانش آموزان مستعد را خواهد گرفت، بنابراین در انتهای ماه پایانی قرارا داد با ارزیابی عملکرد و توافق مشاور و دانش آموز قرارداد تمدید خواهد شد.

*طبق تجربه ی ۱۰ ساله تیم تخصصی راهینو ،بعد از چند ماه شما می توانید عملکرد تیم راهینو رو قضاوت کنین و ما متعهد هستیم به پیشرفت شما کمک کنیم. بنابراین با توجه به نکات ذکر شده، قادر به تغییر مشاور و لغو طرح مشاوره شما در ماه های اول طرح نخواهیم بود، و شما بایستی تمام تلاشتون رو بکنین تا خودتون رو اولا به خودتون و سپس به مشاور و راهینو اثبات کنین.
تذکر: تعیین مشاور با مشورت و تصمیم نهایی شما خواهد بود.

*هزینه پکیج تحصیلی (راهینوت تحصیلی ( دفتر برنامه ریزی درسی و .... )) و همچنین تسویه دوره مشاوره بایستی هنگام ثبت نام انجام شود که برای درک شرایط کنونی و حمایت خانواده ها بخشی نقد و مابقی بصورت چک انجام می شود.

* درصورت ثبت نام تا پایان سال تحصیلی، مشمول تغییر نرخ سالانه نخواهید شد، در غیر اینصورت ممکن است در شروع هر دوره 3ماهه، طبق نرخ تورم و افزایش قیمت همه محصولات و خدمات کسب و کارها افزایش قیمت داشته باشیم.

*منظور از دوره ۶ ماهه، ۲۴ جلسه است و این ۲۴ جلسه ممکن است در بیش از ۱۸۰ روز یا کمتر از ۱۸۰ روز برگزار شود. ملاک راهینو برای محاسبه شهریه دانش آموز تعداد جلسات می باشد، نه شمارش ماه، چراکه ممکن است در یک ماه مشاور به صلاحدید خود فقط یک جلسه برگزار کند(مثلا دوران امتحانات) که در این صورت اگر شهریه ماهیانه محاسبه گردد حق خانواده تضییع میگردد. بنابراین برای اینکه حقی از طرفین قرارداد تضییع نگردد پایان ۲۴ جلسه در طرح ۶ ماهه و به تبع اون بقیه طرح ها، پایان دوره می باشد و شما بایستی نسبت به تمدید اون اقدام کنید.

*هر جلسه مشاوره محتوای خاص خودش را دارد مثلا برای گرفتن آزمون و حل سوالات با مشاور برای پی بردن به مشکلات مهارتی دانش آموز، نیاز به جلسه حضوری می باشد، اما مثلا برای جلسه ای که قرار است نحوه مطالعه درس خاصی یا تصحیح برنامه درسی و ... انجام شود، ممکن است مشاور و دانش آموز برای جلوگیری از اتلاف وقت دانش آموز مخصوصا در طول سال تحصیلی که برنامه بسیار فشرده است اون جلسه رو به صورت غیر حضوری برگزار کنند.

* در سال های گذشته بدلیل وجود کرونا میزان استفاده از گوشی برای دانش آموزان بشدت افزایش پیدا کرده است و خانواده ها باید آگاهی داشته باشند دانش اموز چه زمانی با مشاور در ارتباط هست تا از این موضوع سو استفاده نشود. ضمنا ممکن در پرسش و پاسخ بین مشاور و دانش اموز اختلال ایجاد شود( برای مثال زمانی مشاور برای بررسی روند دانش آموز تماس بگیرد که کوشی در دسترس دانش اموز نیست و یا درحال آموزش می باشد و یا بر عکس دانش آموز در لحظه برایش سوال پیش بیاید و مشاور در حال انجام کاری باشد . این عدم پاسخگویی دو طرفه باعث ایجاد انتظارت زیادی می شود که راه حل ساده ای دارد. بدیهی است مشاور شما بدلایل مسایل زندگی شخصی وکاری در هر لحظه از روز پاسخگوی شما نباشد،و بدیهی است دانش اموز در هر لحظه از روز نباید گوشی در دسترس داشته باشد. به همین منظور بهترین حالت اینکه مشاور و یا دانش آموز در صورت نیاز به ارتباط با یکدیگر برای هم در شبکه ها اجتماعی ( ایتا، تلگرام و ...) پیام گذاشته تا در سریع ترین زمان ممکن به صورت پیام متنی و صوتی پاسخ یکدیگر را بدهند.

*مشاوران وظیفه حل سوالات دروس عمومی و اختصاصی را ندارند و اگر این کار توسط آن ها انجام می شود لطف و دلسوزی آن ها را می رساند.

* درصورت تاخیر دانش آموز در جلسه از وقت مشاوره آن کم شده بنابراین لطفا در زمان مقرر حضور پیدا کنید. (برای مشاوران نیز در صورت تاخیر جریمه ای در نظر گرفته شده است). همچنین در صورت پیش آمدن مشکل برای شما، شما بایستی حتما از روز قبل از شروع جلسه به مشاور خود اطلاع دهید در غیر این صورت آن جلسه برای شما در نظر گرفته می شود.

 

*در صورت عدم رعایت بندهای فوق از طرف مجموعه راهینو، راهینو موظف است پایان طرح شما را اعلام کند و هزینه جلسات باقیمانده از دوره را به شما برگرداند. اما در صورتی که به دلیل مشکلات شخصی مثل ازدواج زودهنگام، منصرف شدن از شرکت در کنکور به هردلیل، تغییر رشته، عدم اتفاق نظر بین خانواده و دانش آموز، مهاجرت، عدم داشتن هدف، بیماری و ... دانش آموز قصد انصراف از طرح را داشته باشد شهریه تحت هیچ شرایطی برگشت داده نمی شود.

2. بند هاي قرارداد طرح استعدادیابی و انتخاب رشته مجموعه آموزشی راهینو :

*فرآیند استعدادیابی طی دوره ۴۵ روزه صورت میگیرد تا ما مطمئن شویم تمام مراحل با کیفیت صورت گرفته چون حساسیت این طرح بشدت بالاست.

*ساعات پاسخگویی کارشناس این قسمت ساعت ۱۷ الی ۲۱ خواهد بود و ایشون موظف است در بازه ۲۴ ساعته پاسخگوی شما باشد.

*ضمانت بازگشت وجه این طرح منوط به گذراندن تمام مراحل استعدادیابی بطور کامل توسط دانش آموز و خانواده و اتمام جلسه ی دوم مشاوره و عدم توانایی مشاور مجموعه در راستای هدایت و راهنمایی شما می باشد.

*ضمانت درستی اجرایی این طرح ( و برقرار بودن ضمانت بازگشت وجه ) گذراندن دقیق تمام مراحل و همکاری دانش آموز و خانواده با مشاور و مجموعه می باشد.

*در صورت اهمال کاری و عدم همکاری و پاسخگویی دانش آموز و خانواده در طی این مسیر، بروز هرگونه مشکل و یا دیرکردی در اجرای هر کدام از مراحل به عهده دانش آموز و خانواده خواهد بود.

*خانواده موظف است از تحمیل نظرات خود به مشاور و مجموعه و دیکته کردن آن به دانش آموز بپرهیزد و در صورت مشاهده همچین رفتاری، مجموعه و مشاور هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت و از ادامه فرآیند نیز جلوگیری خواهد شد و این پروسه از حالت ضمانت بازگشت وجه و گارانتی خارج خواهد شد.

*برای ارتباط با مشاور مربوطه، حتما از طریق پیامک اقدام کنید و از تماس های پیاپی بپرهیزید.
مشاور مربوطه طی بازه ۲۴ ساعته موظف خواهد بود پاسخگوی شما عزیزان باشد.

3. بند هاي قرارداد کلاس هاي آمادگی تیزهوشان مجموعه آموزشی راهینو :

شرایط اولیه و لازم براي ثبت نام، ارائه کارنامه نهایی مقطع پنجم با وضعیت تحصیلی » خیلی خوب « در تمام دروس برای کلاس های تیزهوشان ششم، و معدل بالای ۱۹ در سال هشتم برای کلاس های تیزهوشان و نمونه دولتی نهم امکان پذیر خواهد بود.

دانش آموز در صورت غیبت بیش از ۳ جلسه، از کلاس ها حذف خواهد شد و موسسه هیچ گونه تعهدي مبنی بر بازگشت وجه نخواهد داشت.
در صورت غیبت دانش آموز به هر دلیلی، هیچ گونه کلاس جبرانی برگزار نخواهد شد.

دانش آموز در صورت تاخیر بیش از ۱۵ دقیقه به دلیل برهم خوردن نظم کلاس و تمرکز استاد و دانش آموزان، اجازه حضور در کلاس را در آن جلسه نخواهد داشت.
امکان حضور والدین در کلاس ها، به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود.

در صورت عدم همکاري دانش آموز و خانواده با کارشناس مربوطه و عدم پاسخگویی تماس ها و پیام هاي ایشان، موسسه هیچ گونه تعهدي مبنی بر مشکلات آتی نخواهد داشت.

هزینه خرید کتاب تست و کمک آموزشی معرفی شده توسط استاد، به عهده خانواده است و باید هزینه آن به صورت جداگانه پرداخت شود. ) لازم به ذکر است که تهیه کتاب مذکور براي حضور در کلاس و تمرین در خانه الزامی است.(
اعلام نتایج آزمون و آزمونک ها به صورت مجازي و داخل شبکه هاي اجتماعی خواهد بود.

براي صحبت با استاد و مطلع شدن از شرایط و وضعیت دانش آموز، در پایان هر ماه جلسه اي در نظر گرفته خواهد شد و استاد هیچ وظیفه اي مبنی بر پاسخگویی به تماس تلفنی و پیامکی اولیاء و یا پاسخگویی قبل و بعد از کلاس ها نخواهد داشت.

تمامی کلاس ها در روز و ساعت مقرر برگزار خواهد شد و امکان جابهجایی کلاس ها به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت، مگر به صلاحدید استاد و موسسه، که خانواده و دانش آموز باید طبق تصمیم گرفته شده رفتار کنند.

ساعت پاسخگویی کارشناس آموزش ۱۷ الی ۲۱ خواهد بود و کارشناس مربوطه خارج از این بازه زمانی تعهدي مبنی بر پاسخگویی نخواهد داشت و حداکثر زمان پاسخگویی کارشناس آموزش طی ۲۴ ساعت آینده خواهد بود و انتظار پاسخگویی فوري را نداشته باشید.

لازم به ذکر است امکان انصراف از کلاس ها بعد از برگزاري اولین جلسه، مقدور نخواهد بود و هیچ هزینه أي عودت داده نخواهد شد و در صورت انصراف دانش آموز قبل از برگزاري اولین جلسه، بعد از کسر ۲۵ درصد از هزینه کل قرار داد، مابقی هزینه به خانواده عودت داده خواهد شد.

موسسه هیچ تعهدي مبنی بر اطلاع رسانی و یا صدور و چاپ کارت ورود به جلسه و ثبت نام در آزمون تیزهوشان نخواهد داشت و تماما بر عهده دانش آموز و خانواده است.

روند تدریس استاد مطابق با سرفصل هاي مهم و مباحثی خواهد بود که ایشان صلاح می دانند و وظیفه خواهند داشت که به روز ترین متد آموزشی را به کار گیرند و خانواده و دانش آموز حق دخالت در روند تدریس استاد را نخواهند داشت.

در صورت به حد نصاب نرسیدن کلاس هاي تفکیک جنسیتی، کلاس ها به صورت مختلط برگزار خواهد شد.

4. بند هاي قرارداد حوزه الکترونیک ماز :

طبق اطلاعیه قبل محتوای کنکور همانند سال قبل برگزار خواهد شد و طبق آخرین صحبت سنجش نحوه اجرای کنکور 1403 بصورت الکترونیک خواهد بود. اما همانطور که در کشورمون هر ثانیه خبرهایی منتشر میشه، این تعهد و آرامش رو به دانش آموزان عزیز میدیم که هر تغییری ایجاد شود در کنار دانش آموزان خواهیم بود و درصورت اعلام سازمان سنجش مبنی بر لغو برگزاری کنکور الکترونیک وظیفه داریم طبق قرارداد با دانشگاه فقط هزینه آزمون های برگزار شده را از دانش آموز بگیریم و مابقیه هزینه به دانش آموز برگشت داده می شود. بنابرین با آرامش خاطر در آزمون شرکت کنید. ضمنا طبق روال هر ساله تا پایان آبان ماه نحوه برگزاری نهایی کنکور سال جاری اعلام می گردد.­­

چرا ماز با وجود برگزاری آزمون کاغذی سال گذشته امسال الکترونیک برگزار می کند؟

  • دلیل اول اینکه کنکور به سمت الکترونیک شدن می رود و ماز همیشه پیشتاز در همه تغییرات بوده. از حذف عمومی از آزمون هاش تا سه دفترچه ای کردن آزمون ها
  • دلیل دوم که مهمتر هست، ماز رو به آزمونی که بین آزمون ها کمترین میزان تقلب و لو رفتن سوالات رو داره میشناسن و ماز امسال با حذف روز چهارشنبه، حذف دانلود سوالات به صورت پی دی اف این امکان رو به نزدیک صفر رسانده. ضمنا بدیهیست که در هر آزمون کاغذی فارغ از اسم آزمون سوالات دو روز قبل برای نمایندگان در سراسر کشور ارسال شده و اگر فقط یک نماینده خطا کند سوالات در سراسر کشور پخش می شود که این امکان در ماز وجود ندارد. بازهم تاکید میکنیم هیچ آزمون بدون تقلب وجود ندارد اما ماز همه اقدامات را در راستای این کار انجام داده تا دانش آموز نتیجه ای واقعی داشته باشد تا بتواند سطح خودش رو بخوبی بسنجد.

 

  • تعداد آزمون حضوری الکترونیک طرف قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی 15 مرحله

می باشد که تا 20 مرحله از دانشگاه اجازه برگزاری داریم.

  • هزینه 15 مرحله از دانش آموز دریافت شده که در صورت برگزاری 20 مرحله هیچ هزینه اضافی از دانش آموز دریافت نمی گردد.
  • در صورت برگزاری تعداد کمتر از 15 مرحله به دلیل آزمون های علوم پایه، آزمون های دستیاری، شرایط خاص بیمارستان شهید بهشتی( مثل زمان کرونا) و ...

هزینه آزمون های برگزار نشده تقدیم دانش آموز می گردد.

  • شما باید نیم ساعت قبل از برگزاری آزمون درمحل برگزاری حضور داشته باشید .

حتما راس ساعت حضور داشته باشید چون  انتخاب سیستم  و مشخص شدن محل آزمون هر فرد زمان میبرد و درب های محل برگزاری راس ساعت بسته میشود.

  • حتما گوشی همراه خود و چرک نویس و مداد داشته باشید . ( گوشی در حالت سایلت باشد)

 

  • خانم ها وآقایان حتما نوع پوشش خود را طبق معیار های دانشگاه( همانند مدرسه) تنظیم کنید.

اگر پوشش شما طبق معیار های دانشگاه نباشد حراست دانشگاه از ورود شما به دانشگاه جلوگیری میکند و این شرایط را شما در روز برگزاری کنکور هم تجربه خواهید کرد .

  • ساعت برگزاری آزمون حضوری از ساعت 7 صبح تا 5 عصر می باشد و زمان برگزاری آزمون شما بر اساس زمان ثبت نام شما می باشد . که در روز قبل از طریق پیامک اعلام میشود. درصورتی که پیامک شما مسدود باشد فقط از طریق کانال تلگرام و ایتای موسسه اعلام می شود به آدرس @rahino_org

هزینه دریافت شده از دانش آموز صرف برگزاری آزمون در حوزه الکترونیک دانشگاه می باشد.

که شامل اجاره بهای دانشگاه، چاپ دفترچه، مدیر آزمون و مراقبان و پیشتیبانی و پیگیری تحصیلی بعد از آزمون می باشد. این هزینه بسته به نوع قرارداد با مدرسه و تعداد ثبت نامی از هر مدرسه و تعداد آزمون های ثبت نامی توسط دانش آموز متغیر می باشد. برای مثال دانش آموزان شهید بهشتی

برای مثال برای دانش آموزان شهید بهشتی 1870000

مدرسه نمونه امام خامنه ای 2506000